Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Україна обрала героїв серед простих українців Україна обрала героїв серед простих українців
06.04.2012

Їхні скромні обличчя ховають велику особисту мужність. Але віднині нею пишається уся українська громада.
9-та церемонія нагородження національною премією "Гордість країни" розкрила нові імена.
"Ми сьогодні розповімо вам неймовірні історії про простих людей, про тих, хто переживає і приймає рішення серцем", - розповідає ведучий премії "Гордість країни" Олександр Богуцький.
Їх заслужена висота – сцена опери. І перша на ній Роксолана Дзьоба-Балян. Пересуваючись на візку, вона перемогла усю Європу у стрільбі з лука.
"Мені дуже приємно, що мене номінували на цю премію, це, напевно, такий український "Оскар", мабуть. Відчувати себе жінкою і щасливою людиною – оце моє особисте досягнення", - зазначила лауреат премії "Гордість країни" Роксолана Дзьоба-Балян.
Перемога у спорті і надзвичайна жіночність: Роксолана стала чемпіонкою, коли чекала вже на другу дитину.
"Сьогодні ми маємо знову переконатися, що у кожному житті є місце для подвигу. Прикладом є життя нашої героїні. Щоб око було пильним, а рука сильною. Ви вцілили не лише в десятку, а й у мільйони сердець наших громадян", - заявив голова Національного банку України Сергій Арбузов.
Зі сцени лунають прості істини про вічні цінності, але лише велике гаряче серце надає їм ваги. Таке, як у знаменитого тепер уже на увесь світ кардіохірурга Бориса Тодурова. Він першим пересадив серце в Україні, сам віз його обледенілою дорогою, щоб встигнути…І нині витягує з того світу тисячі людей.
"Ми бажаємо вам творчих успіхів, а наша справа – робити так, щоб у таких людей, таких фахівців були всі можливості творити для людей добро", - зазначає прем’єр-міністр України Микола Азаров.
Політиків найвищого рангу більшає з кожною церемонією "Гордості країни". Тут вони не стримують сліз і захоплення простими людьми із непростим життям і непересічною силою духу кожного з 10-ти лауреатів.
"Тільки такі події, коли дійсно розгортається душа, коли ти розумієш взагалі, заради чого ми живемо – заради того, щоб дати людям можливість реалізовувати себе", - розповідає народний депутат України, лідер партії "Україна – вперед" Наталя Королевська.
"Мені здається, що постійно треба працювати, щоб показувати добрі справи. На жаль, сьогодні дуже багато негативу, і я вважаю, що це не завжди добре, ми повинні критично ставитися до себе", - зазначає віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.
До Євгена Ісаєва з Донецька ставилися більш, ніж критично. Чоловік – з діагнозом ВІЛ. Але кохання жінки Світлани дало надію на щасливе життя не лише йому, а й сиротам. Хворим невиліковно.
"Вони першими в цій країні стали усиновляти ВІЛ-інфікованих, це настільки сміливо, настільки революційно", - розповідає засновник премії "Гордість країни" Віктор Пінчук.
Те, що так роблять знаменитості в світі, Ісаєви не знали. Просто брали в сім’ю кинутих малюків. Тепер у них двійко своїх та семеро всиновлених ВІЛ-інфікованих. На церемонії вони випромінювали стільки щастя, що з ними і фотографувалися, і цілувалися.
Подружжя творило свою сім’ю, і цим настільки розтопило кригу суспільного осуду ВІЛ-інфікованих, що перемогли і в окремій номінації "Народний герой". Його на сайті премії визначили люди.
"Я отримую заряд світлих, добрих, чистих емоцій. В ім'я таких людей розумієш – потрібно працювати, щоб щось ставало краще. Люди повинні жити краще. У цій країні", - розповідає засновник премії "Гордість країни" Віктор Пінчук.
За всі роки існування "Гордості країни" Фонд Віктора Пінчука, "Новий канал" та газета "Факти" відшукали сотні неймовірних історій про подвиги справжніх людей. І щороку понад 4 мільйони переглядають церемонію нагородження по телевізору. Цьогоріч її покажуть 13 квітня о 21.50 на "Новому каналі".

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років