Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Українці оберуть «Народного героя» з поміж лауреатів національної премії «Гордість країни» Українці оберуть «Народного героя» з поміж лауреатів національної премії «Гордість країни»
07.12.2010

Організатори Національної премії «Гордість країни», яка щорічно вручається Фондом Віктора Пінчука у партнерстві з Новим каналом та газетою ФАКТИ, вирішили розширити формат премії.

Відтепер один із лауреатів премії буде отримувати додаткове звання – «Народний герой». Володар цієї номінації буде обраний шляхом відкритого загальнонаціонального Інтернет-голосування. Зробити свій вибір українці зможуть на новому веб-сайті Національної премії «Гордість країни» - www.gordist.org – який сьогодні розпочав свою роботу.

Новий веб-сайт також надає можливість номінувати кандидатів на здобуття премії «Гордість країни». Якщо ви маєте знайомого, друга або родича, який, на вашу думку, гідний цього звання, ви можете вже сьогодні подати його кандидатуру на розгляд Громадської ради проекту, заповнивши форму на сайті www.gordist.org

Олександр Швець, головний редактор, «Факти»: «Наша головна мета – у тому, щоб видатні вчинки звичайних людей отримали широке визнання українців. Тому ми хочемо, щоб кожен українець мав змогу бути співпричетним до цієї справи. Щоб кожен українець міг взяти участь у визначенні імен, які становлять справжню гордість країни».

Близько 40 відібраних організаторами історій кандидатів вже представлені на сайті для Інтернет-голосування на отримання звання «Народний герой». З поміж них Громадська Рада відбере лауреатів Премії вже в традиційних номінаціях, таких, як:
«Особисте досягнення», «Сенсація року», «Сімейна історія», «Дитяча мужність», «Видатні приклади відваги», «Почуття обов'язку», «Сила духу», «Рідкісний талант», «Сусід року», «Лікар року» та «Усім миром». А людина, що набере найбільшу кількість голосів українців, додатково отримає звання «Народного героя» на VIII щорічній церемонії нагородження, яка відбудеться 14 квітня 2011 року.

Розширення формату премії стосується також і кола номінантів. Відтепер на розгляд Громадської ради можуть подаватися не тільки мешканці та громадяни України, але й українці, які мешкають за межами України, незалежно від країни проживання. Вони так само зможуть стати лауреатами премії або номінувати кандидатури на її здобуття.

VIII щорічна церемонія нагородження премії «Гордість країни», на відміну від попередніх років, відбудеться у Національному Оперному театрі, який вміщує більше глядачів, порівняно з театром ім. Івана Франка, де традиційно проходила церемонія.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років