Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Країна втратила одного з найяскравіших акторів сучасності - Богдана Ступку Країна втратила одного з найяскравіших акторів сучасності - Богдана Ступку
23.07.2012


Пішов з життя актор театру і кіно, народний артист СРСР та України, лауреат державних премій України і СРСР, художній керівник Національного академічного театру драми ім. І. Франка, член Громадської ради премії "Гордість країни" Богдан Сильвестрович Ступка.


"В ніч з 21 на 22 липня у нього стався удар, за яким послідувала кома. Вивести його з критичного стану нам не вдалося. Богдан Ступка помер від гострої серцевої недостатності", - розповіли лікарі.

Відзначимо, смерть легенди українського театру внесла серйозні корективи у графік Президента Віктора Януковича. За словами радника глави держави Ганни Герман, Янукович може перервати свою відпустку, щоб провести в останню путь Богдана Ступку.

"Ймовірно, що Президент перерве свою відпустку і прилетить з Криму до Києва, щоб попрощатися зі своїм другом, членом Громадської гуманітарної ради при Президенті України Богданом Сильвестровичем Ступкою", - повідомила Герман.

Нагадаємо, смерть видатного українського актора Богдана Ступки настала в 7:45 22 липня. Йому був 71 рік. Прощання з актором відбудеться у вівторок, 24 липня, на сцені столичного театру ім. Івана Франка.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років