Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

5 квітня відбудеться IX Церемонія вручення Національної Премії "Гордість країни" 5 квітня відбудеться IX Церемонія вручення  Національної Премії "Гордість країни"
27.03.2012

В четвер, 5 квітня 2012 року, о 19:00 Фонд Віктора Пінчука у партнерстві з Новим каналом та газетою «Факты» проведе 9-ту щорічну церемонію нагородження лауреатів загальнонаціональної премії «Гордість країни», яка відбудеться на сцені Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка.

Метою премії «Гордість країни» є вшанування надзвичайних вчинків звичайних людей, які силою свого духу і свого серця доводять можливість неможливого та дають нам привід пишатися тим, що ми живемо з ними в одній країні. Ця щорічна подія створює позитивний приклад для суспільства, даруючи кожному громадянину віру в свої сили, самоповагу та гордість за свою вітчизну.

Для нагородження цьогорічних лауреатів на сцену Національної опери України
вийдуть державні діячі та політики, відомі українські спортсмени, громадські діячі та діячі культури. Відомі виконавці в цей вечір співатимуть спеціально для лауреатів премії «Гордість країни 2011».

Ведучими церемонії стануть Оксана Марченко та Олександр Богуцький.

Телетрансляція церемонії нагородження «Гордість країни 2011» відбудеться 13 квітня о 21:50 на Новому каналі.

Премія «Гордість країни» щороку присуджується українцям, які в критичних ситуаціях проявили найкращі людські якості, довели своїми вчинками і своїм життям, що ними може пишатися вся країна. Їхні історії протягом року відбирають та номінують організатори Премії – Фонд Віктора Пінчука, Новий канал та газета «Факты». Остаточне рішення щодо вибору лауреатів Премії приймає Громадська рада, до складу якої входять відомі громадські лідери, вчені та культурні діячі України.

Лауреат в номінації «Народний герой» визначається в ході відкритого народного голосування на сайті проекту gordist.org Голоси приймаються до 31 березня 2012 року.
Цьогорічні лауреати були визначені в таких номінаціях:

•    Всім світом
•    Особисте досягнення
•    Дитяча мужність
•    Сімейна історія
•    Видатні приклади відваги
•    Лікар року
•    Сила духу
•    Почуття обов'язку
•    Рекорд року
•    Рідкісний талант
•    Народний герой

Національна премія «Гордість країни» — проект Фонду Віктора Пінчука, який реалізується в партнерстві з Новим каналом та газетою «Факты». Премію щорічно вручають нашим співвітчизникам, які героїчними вчинками викликають захоплення та дивування. Вона була створена для тих, чиї подвиги часом непомітні у повсякденні, але про них має дізнатись уся країна, бо, завдяки цим людям, ми відчуваємо ГОРДІСТЬ, що народилися та живемо в Україні.

З 2003 року, лауреатами премії стали понад сто українців з усіх регіонів. Телевізійну версію церемонії нагородження щороку дивиться більш ніж 4 мільйона осіб – майже кожний десятий українець.

До Громадської ради премії «Гордість країни» входять:

Роман Балаян
Відомий режисер, народний артист України, академік академії мистецтв України, член Міжнародної Кіноакадемії.

Сергій Бубка
Легкоатлет, олімпійський чемпіон зі стрибків із жердиною, 6-разовий чемпіон та
35-разовий рекордсмен світу, Герой України, член Міжнародного Олімпійського Комітету, президент Національного олімпійського комітету України.

Святослав Вакарчук
Музикант, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», громадський діяч. Засновник Фонду «Люди майбутнього».

Семен Глузман
Відомий український психіатр, правозахисник, колишній дисидент і політв'язень, виконавчий секретар Асоціації психіатрів України, директор Українсько-американського бюро із захисту прав людини.

Андрій Курков
Популярний український белетрист. Автор творів, які увійшли до першої десятки європейських бестселерів, член Європейської кіноакадемії та англійського ПЕН-клубу, мандрівник.

Ніна Матвієнко
Відома співачка, солістка камерного оркестру «Київська камерата», народна артистка України, Герой України, лауреат Державної премії ім. Т.Шевченка.

Віктор Пінчук
Бізнесмен, громадський діяч, засновник благодійного фонду.

Мирослав Попович
Відомий український філософ та історик, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, директор Інституту філософії НАНУ, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка.

Богдан Ступка
Актор театру і кіно, народний артист СРСР та України, лауреат державних премій України та СРСР, художній керівник Національного академічного театру драми ім. І. Франка.

Олександр Швець
Відомий український журналіст, головний редактор газети «Факты».

 


До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років

Дешевые дорогие шлюхи Москвы. http://devochka.biz проверенные телефоны.