Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Обрано переможців премії “Гордість країни” Обрано переможців премії “Гордість країни”
07.02.2011

Імена переможців всеукраїнської премії “Гордість країни” в 11 номінаціях вже відомі.

Щоправда, поки лише членам Громадської ради, до складу якої входять відомі медіапостаті, режисери, виконавці, письменники, актори. Сьогодні відбулося останнє і вирішальне для цьогорічних лауреатів засідання ради. Номінантів обговорювали жваво, але без суперечок. Переможців обрали майже одноголосно. Кажуть, усі лауреати заслуговують не лише премії, а й окремого фільму чи книги. Тому обирати героїв серед героїв було надзвичайно важко.

Андрій Курков, письменник, член Громадської ради: “Важко говорити про критерії, бо коли всі історії героїчні, всі є герої є героями. З одного боку хочеться всіх відмитити і про всіх сказати, але з іншого боку, рівень геройства може бути різним”.

Українці імена переможців дізнаються лише на врученні премій, 14 квітня. А поки можуть долучитися до вибору одного героя з усіх фіналістів на новоствореному сайті проекту.

Олександр Швець, головний редактор газети “Факти”, член Громадської ради: “Для этого у нас появилась новая номинация - народный герой, где общественный совет не беря на себя всю ответственность за выбор этого героя, советуется с читателем и зрителем. Мы очень надеемся, что этот выбор будет объективным”.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років