Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Гордість країни-2010: бабуся з Полтави сама виховує трьох сиріт, які вже стали світовими зірками Гордість країни-2010: бабуся з Полтави сама виховує трьох сиріт, які вже стали світовими зірками
15.03.2011

Для когось ця історія здасться звичайною. Але не для трьох полтавських сиріт. Свою бабусю – 65 річну Надію Матійченко вони ввжають справжньою гордістю.

Вона не просто виховує їх сама, а й примудряється на мізерну пенсію робити з них світових зірок.

Це відео Надія Костянтинівна переглядала зо тисячу разів. Виступом своїх онучок на популярному телевізійному шоу не натішиться. Після смерті доньки бабуся залишилася для трьох осиротілих дівчаток єдиною рідною людиною.

Надія Матійченко, бабуся: “Я любила дітей, представить що, я їх кудись віддам, в мене такого і в мислях не було”.

Коли надцять років тому донька Ганна привела додому темношкірого зятя, Надія Костянтинівна трохи не зомліла. В Полтаві таких зроду не бачили.

Надія Матійченко, бабуся: “Хто його знає звідки - Мадагаскар, вообще край света, конечно я переживала, думала господи, от родиться дитина. Чи я її любитиму, ну а як появилась перша дитина, ну як ти її не любитимеш?”.

Слідом за першою донькою з’явилася і друга. Поживши трохи в Україні, подружжя спробувало щастя на Мадагаскарі. Але мамі з дітьми не підійшов спекотний клімат. Вони повернулися. Тато залишився. Спочатку листувалися, згадує Надія Костянтинівна, а потім зять просто зник. Пізніше донька одружилася вдруге і народила третю дівчинку - Настю. Але й цей шлюб не склався. Ганна переживала, дуже хворіла, а п’ять років тому її не стало.

Музика, вокал, перемоги на пісенних конкурсах. Цим усім Евелін і Жослін завдячують бабусі. Після смерті доньки вона зуміла не тільки біль свій побороти, а й мобілізувати дівчаток. Надія Костянтинівна всіляко підтримує мрію онучок про сцену. Окрім годувати, вдягати, виховувати, бабуся водить їх до музичної школи, на уроки вокалу, їздить із ними на конкурси.

Наталія Михайлова, викладачка з вокалу: “Они очень сильные, огромная сила желания, эта сила их и толкает, сила чтобы победить, достичь чего-то в жизни”.

Бабуся дівчаткам не лише за маму, а й за подружку. Останні шкільні плітки, хлопці і модні новинки – говорять про все.

Жослін, онука: “Бабушка хочет, чтобы мы добились чего-то в жизни, у нас была хорошая робота и старается сделать все то что нам нужно. Мы очень дружно живем, бывает соримся, и орем, но это так семейное, а вообще дружно живем и за друг друга горой”.

Непідсильний ремонт, незначна пенсія і чималі витрати її не лякають. Найбільший страх – раптом знайдеться мадагаскарський тато. Онучки заспокоюють.

Надія Матійченко, бабуся: “Конечно, там хорошо, постоянно жара, там очень жарко, я не знаю, я привыкла, что у нас весна-зима-лето, а у них только жара под сорок. Можно было бы съездить, но навсегда я бы там не осталась”.

У дівчат інші мрії – музична кар’єра. Найбільше бажання бабусі – ремонт і продюсер.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років