Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Гордість країни-2010: Дарині Зевіній лише 16, а в неї вже повний комплект медалей з юнацьких олімпійських ігор Гордість країни-2010: Дарині Зевіній лише 16, а в неї вже повний комплект медалей з юнацьких олімпійських ігор
01.03.2011

Її називають золотою рибкою і порівнюють з Яною Клочковою. Вона - надія української збірної з плавання.

Їй лише 16, а в неї вже повний комплект медалей з юнацьких олімпійських ігор. І досить серйозні плани на найближчі п’ять років.

Олімпійськими чемпіонами народжуються, - сказали б астрологи чи провидці. Утім, шлях до медалей ніколи медом не змащений, - кажуть самі спортсмени.

Вона так пропливає суходолом щодня по кілька кілометрів. На перший погляд – пусте. Але без таких вправ – м’язи будуть, як у горобчика. А горобчики не плавають.

Дарина Зевіна, пловчиня: “Я тренируюсь во все будние дни два раза в день – утром у меня тренировка на 7 утра, вечером на 16:00”.

Висока, струнка, юна. Нібито й зрозуміло - коли і мама, і тато плавці - доньці на роду написано - у воді хлюпатися. Утім, зробити з Даші плавчиню батьки за мету не ставили. Просто хотіли, аби вона трималася на воді без надувного кола.

Дарина Зевіна, пловчиня: “В первый раз в басейн попала в 2 года и два месяца. Мы начали плавать, у меня стало получаться, мы начали ездить на какие-то детские соревнования. Я стала выигрывать”.

А далі закрутилося: тренування, змагання, збори, перемоги і нагороди. У Сінгапурі Даша виборола повний комплект медалей першої юнацької олімпіади. Між донькою-спортсменкою і татом-тренером тверда домовленість: тільки-но плавання набридає – Даша каже – стоп.

Юрій Зевін, тренер і батько Дарини: “Это не из под палки, может я ошибаюсь. Но если это будет длиться и дальше – твоей под силам достичь очень хороших результатов”.

А результати самі по собі не з‘являються. Завдання плавця - розвивати швидкість на доріжці. Для цього важливі і настрій, і фізична форма, і вага! Тому режим суворий.

Юрій Зевін, тренер і батько Дарини: “Она пришла к такому возрасту, что на булочку можно только смотреть”.

Чемпіонат Світу у Шанхаї й Олімпіада у Сочі – амбітні Даринині плани. А спортивний світ уже охрестив її другою Яною Клочковою.

Дарина Зевіна, пловчиня: “Конечно мне приятно, что меня сравнивают с таким великим человеком в спорте как Яна Клочкова, но я не Яна Клочкова, я не хочу быть второй Яной Клочковой. Я хочу быть первой Дашей Зевиной”.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років