Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Гордість країни-2010: 9-річна Поліна грає на 6 музичних інструментах Гордість країни-2010: 9-річна Поліна грає на 6 музичних інструментах
22.02.2011

Туба, труба, саксофон, тромбон, фортепіано й барабани. Про ці інструменти 9-річна Поліна знає не з чуток. Вона на них грає. На всіх.

Полі було лише 5, коли вмовила маму відвести її до музичної школи. Хотіла на сопілку, але як побачила барабани - передумала. З часом узялася освоювати й другий інструмент – саксофон. Викладач Семен Миколайович каже – взагалі за правилами до 10 років до духових інструментів дітям - зась. Проте його учні грають від повзунків. Як-от малий трубач Рома Купріянов, який став Гордістю країни -2007.

У Поліни бабуся – така сама! Підгодовує онуку пиріжками. Меланія Миколаївна супроводжує Поліну в усіх турах і на гастролях, збирає її публікації й нагороди. І часто згадує про перші онуччині фестивалі.

Відтоді в Поліни почали просити автографи.

Слава - славою, а робота - роботою. Дівчина-оркестр розуміє: аби чогось досягти, треба працювати. Тож із ранку – школа, ввечері - кількагодинні репетиції з джаз-ансамблем “Диксиленд”. У чоловічому колективі вона єдина дівчинка.

Удома піаністка-трубачка-саксофоністка – звичайна дитина. Любить погратися з братами й котиком. Його на честь улюбленого інструмента назвала саксофоном. Тато донькою пишається. Хоча – визнає. Захоплення музикою клопоту таки додає. То цеглини під ноги підкладай, аби до інструмента дістала, то на стілець чогось намощуй. А найгірше - коли зуби на гастролях випадають.

Зуби в Полі вже повиростали. Тепер хоче братися за сьомий інструмент - кларнет.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років