Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Чоловік врятував хлопця на дні ставка Чоловік врятував хлопця на дні ставка
27.02.2012

Двоє друзів – восьмирічні Раміль і Богдан - вирішили погратися на березі ставка. А коли один із них упав у воду, врятувати його зміг тільки заїжджий чоловік.


Складно повірити, що цей життєрадісний хлоп’яга менше як рік тому переніс дві клінічні смерті. Того злощасного дня Раміль разом із другом Богданом прийшов покататися на гойдалках біля ставка.


Раміль Лакуста і Богдан Гавдун: “Потім ти біг-біг, за камінь запорпався і впав. – ага, отак! І впав”.

Плавати Раміль не вмів, тому відразу пішов на дно. А Богдан побіг по допомогу до сусіднього магазину. Там якраз був Віктор. Чоловік працює торговельним представником – об’їздить сільські магазини, приймає замовлення від продавців. Коли Богдан покликав його до ставка, Віктор одразу поліз у воду, хоча Раміля ніде видно не було.

Віктор Йонуце, номінант премії “Гордість країни-2011”: “Просто ставок, пустий ставок. Тільки по середині два кросівка плаває. Один там, один там. Шукав-шукав, нема ніякої сліду”.

Вода – крижана, бо ж надворі квітень. Але Віктор і далі шукав. Аж раптом продавчиня побачила на воді бульбашки. Тоді він почав пірнати там.

Віктор Йонуце, номінант премії “Гордість країни-2011”: “Раптово зачепив ногою щось, я туди, бульк, підняв хлопчика”.

На березі на той час уже зібралася купа витріщак. Але допомоги від них було небагато.

Віктор Йонуце, номінант премії “Гордість країни-2011”: “Люди там почали бити по лицю, а який смисл, якщо він уже води нахопався? Треба реанімаційні заходи робити. Штучний масаж серця, дихання рот в рот”.
Із легенів хлопчика почала виходити вода, але Раміль не подавав ознак життя.

Віктор Йонуце, номінант премії “Гордість країни-2011”: “Кажу: викликайте швидку. Вона: я не знаю, як це робити. Я кажу: давайте телефон, я сам подзвоню”.

Коли приїхали лікарі, Віктор нарешті вдягнувся. І поїхав працювати далі. Вже потім дізнався, що в лікарні хлопчика відходжували півтори години. А до тями він прийшов лише на четвертий день.

Наталя Лакуста, мати Раміля: “Він переніс 2 клінічні смерті. Казали нам, що він може відійти. А може бути інвалідом, бо могли клітини повідмирати у мозку. Лікарі самі не думали, що таке чудо станеться, що дитина стане на ножки, почне ходити, говорити”.

Та попри всі песимістичні прогнози лікарів, Раміль зараз почувається чудово. Як і всі однокласники, ходить на фізкультуру, добре вчиться. І навіть незважаючи на пропуски, закінчив минулий рік на відмінно.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років