Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Анатолій Логвин з Херсона важить 12 кілограмів, та попри це має власний бізнес та утримує старих батьків
09.11.2010

12 кілограм! Справжньому чоловіку вага не перепона. 46-річний Анатолій Логвин з Херсона важить як немовля, а править за голову сімейства.

Та так, що й не кожен “важковаговик” потягне. Має маленький бізнес, утримує стареньких батьків. І нічого ні в кого не просить.

Купа поламаної техніки чекає на майстра. Це не той випадок, коли “руки не дійшли”. Вони обов’язково “дійдуть”, тільки от підняти зможуть не все.

Він більше працює головою. Замість рук та ніг батьки на підхваті. Він показує де що відкрутити та підпаяти – вони відкручують та паяють.

Помічники – вправні. Дарма, що по 75 років. Колишня медсестра та шліфувальник тепер знаються на мікросхемах.

Він до всього дійшов сам. Ні він у школу, ні вчителі до нього - не ходили. Спочатку штудіював братові підручники, потім узявся за серйознішу літературу. А коли власноруч зібрав годинник, у його батька по щоці покотилася перша за багато років сльоза радості. До цього чоловік виплакував лише біль за сина.

Володимир Михайлович, батько: “Всякое бывало – раз он плачет – и нам приходится. Больно на него смотреть - привыкали, привыкали”.

Та хіба до такого звикнеш?! Коли твій син постійно “ламається”. Не так повернувся, трохи спіткнувся, сильно позіхнув.

Тамара Яківна, мати: “Он бывало так – потянется, как ребенок. Спит, потянулся и полный перелом”.

Це така страшна хвороба. Остеомаляція. Коли в організмі кальцій не засвоюється. Зубів не має, кістки ламаються. Чому у здорових батьків, при першому здоровому сині, така проблема?! Сорок років тому лікарі відповіли так.

Тамара Яківна, мати: “Вы попали под какую-то разряженную волну, как сейчас в Чернобыле. И тогда такое было, но тогда ж не афишировали, и мой организм перенес, а на ребенке это все отразилось”.

У три роки Толик перестав рости. Зараз йому 46. А важить не більше дванадцяти кіло.

Зате розуму – на десятьох вистачить. Ним і заробляє собі і батькам на хліб. І не тільки. Нещодавно Толик собі авто придбав. Нехай і дитяче, зате автономне – від батьків. Педаль газу переніс на дистанційний пульт - і вперед.

Анатолій Логвин, чоловік, якій важить 12 кіло: “Видите, здесь колеса пластмассовые – не очень на ней разгонишься”

У Крим, дійсно, не доїхати. А є у Толика така заповітна мрія. Тільки от батьки вже старенькі, не довезуть. Їм і так усе важче його носити.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років