Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

85-річна Владлена дає фору молодим спортсменам 85-річна Владлена дає фору молодим спортсменам
13.02.2012

Вона побила власний рекорд: 35 разів за рік вийшла на старт. І це спортсменка, яка трохи не дотягує до сотні років.

У 85 вона дає фори значно молодшим спортсменам. На дистанціях 100 метрів і 5 кілометрів переганяє сорокарічних атлетів.

Цю команду вперше вона почула в 72 роки. Це був Київ. Олімпійський стадіон. На жіночий забіг вона спізнилася. На старті 10-кілометрівки вже стояли чоловіки, кому за 50!

Владлена Кокина, абсолютна чемпіонка Національного Кубка з легкої атлетики серед ветеранів: “Ну мне какая разница! Я ж електричками ехала, ночь на вокзале, что ж возвращаться ни с чем!”

У рідні Жовті Води повернулася тоді з першим рекордом. Тепер їх аж 48. Сорока з них не побито. Вона бігала в Україні, Росії, Білорусі, Молдові, Італії. І не заради грошей. Цінних призів за всі роки мала лише два: 200 гривень за дистанцію 21 кілометр. І приз від уболівальниці.

Владлена Кокина, абсолютна чемпіонка Національного Кубка з легкої атлетики серед ветеранів: “Действительно ценный! Омолаживающее средство на основе баобаб. И  вот я в этом году начала омолаживаться! Вы меня к концу года не узнаете”.

Тепер їй 85 і вона всіх кличе бігати. Особливо своїх одноліток.

Владлена Кокина, абсолютна чемпіонка Національного Кубка з легкої атлетики серед ветеранів: “Беру я билет в кассе, обычно я поездами не езжу, а мне кассир говорит: ой, бабулечка, у нас вот два билета 2 полка… Мне все равно какая, я взберусь! А другим в моем возрасте трудно даже в вагон подняться”.

Але найголовніше для колись дитячого педіатра, а тепер біжкині, ось що:

Владлена Кокина, абсолютна чемпіонка Національного Кубка з легкої атлетики серед ветеранів: “Бегу то я не под крышей, а по улице. На остановках смотрят: ой бабуля, молодец! А бабуля то беленькая и бежит! Может и пойдут  тогда на стадион, а может дома начнут бегать!”

І вік для старту не перешкода. Владлена на стадіон уперше вийшла в 58. І просто ходила по три кілометри тричі на тиждень.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років