Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Ірина Митіна

Сімейна історія

Гордість країни 2012 року

Ірина Митіна

Ірина – спортсменка-важкоатлетка. До 25 років взагалі не займалася спортом, але за декілька місяців спромоглася досягти того, до чого професіональні спортсмени ідуть роками. Але раптово дівчина потрапила в автомобільну аварію, після чого її ноги паралізувало. Вона була безнадійною, але завдяки своїй впертості і життєлюбству, сьогодні лікарі кажуть, що вона скоро почне ходити.

До аварії Ірина Мітіна жила повноцінним життям: займалася спортом, працювала, мала плани на майбутнє. Їй охоче допомагав тренер по бодібілдингу і чемпіон України з важкої атлетики В’ячеслав – саме після знайомства з ним Іра серйозно захопилася спортом. Ефектна струнка брюнетка відчувала, що подобається В’ячеславові, але у своїх почуттях чоловік не зізнавався. До 25 років дівчина взагалі не займалася спортом, але, завдячуючи тренерові, за декілька місяців досягла того, до чого професійні спортсмени ідуть роками. Тримаючи в руках стокілограмову гирю, вона виконувала по десять присідань. Її уже почали готувати до чемпіонату з важкої атлетики. Але не судилося…

Якось ввечері подруги вмовили її поїхати на дискотеку. Дорогою назад Іра спала на задньому сидінні автомобілю. Був сильний туман, і її подружка, що сиділа за кермом, не впоралася з керуванням. Машина налетіла на повній швидкості на бордюр і перекинулась. Основний удар прийшовся на ту сторону, де була Іра. В результаті аварії у дівчини зламався хребет. А подружка, що потягла її за руки, розірвала їй спинний мозок. 

Ірина була на межі життя і смерті. Лікарі в один голос твердили, що вона - безнадійна. Але в цей момент спортсменку не кинув тренер В’ячеслав. На ліки, які дозволяли підтримувати в Ірі життя, він віддавав по декілька тисяч гривень на день. Коли гроші закінчилися – чоловік продав свою квартиру. Тренер навіть розробив свою гімнастику, аби займатися з дівчиною і витягти її з лап смерті. Іра пережила безліч операцій, зокрема в Китаї. І, попри прогнози лікарів, не здавалася. Дівчина була безнадійною, але завдяки своїй впертості і життєлюбству, сьогодні лікарі говорять, що вона ходитиме. 

Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінації



Голосуй!

Лауреати минулих років