Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Очевидці ДТП

Всім світом

Гордість країни 2011 року

Очевидці ДТП

Автобус із 39 учнями третіх і четвертих класів, шістьма дорослими та медсестрою, після чудової екскурсії на острові Хортиця повертався додому, до Дніпропетровська. У салоні весело гомоніли дітлахи, ділилися враженнями дорослі. Аж раптом почувся хлопок.
Він нагадував вибух петарди. Машину почало кренити праворуч – розірвався правий скат. Автобус, звалившись на правий бік, не втримався на схилі та перевернувся. До машини з дітлахами кинулися водії, які стали свідками аварії на трасі. Вони швидко витягували школярів, телефонували їх батькам, у своїх авто надавали першу медичну допомогу і везли до лікарні. Через метушню та шок, постраждалі навіть не спитали імен своїх перших рятувальників!
- Зупинився чоловік, він не пошкодував своєї машини, заніс закривавленого Дмитрика та Сашу з переломами до авто – як же вона кричала та плакала!... – хвилюючись, згадує Ніна Логвин, мати однієї з постраждалих дівчинок.
Медики прибули на місце аварії за рекордні десять хвилин. Як згодом розповів Сергій Інюшин, хірург Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, дітей привозили з пораненнями, що далі кровоточили, - треба було зашивати та певним чином зашивати рани.
- Ця історія показала, що всі, хто тоді опинився на трасі, попри марку автівки, можуть співчувати, - каже Віктор Бутьковський, Керівник ГУ МНС Дніпропетровщини. – І “москвичі” і “лексуси” зупинялися, щоб запропонувати свою допомогу.
Ті, хто потрапив у ту трагедію, невимовно вдячні всім автомобілістам – першим рятувальникам цієї страшної трагедії.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Дітей першими рятували водії
Загрузка плеера


Нагороду вручають Лілія Ребрик та Сергій Тігіпко
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років