Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Даша Зевіна

Особисте досягнення

Гордість країни 2010 року

Даша Зевіна

Спорт не терпить слабких. Якщо вже обрав цей шлях – терпи. Через «не хочу» і «не можу». Долаючи біль і ковтаючи сльози.

- Буває тяжко, зринає думка: навіщо мені все це треба?! – зізнається 16-річна Дарина. – Тут головне – перетерпіти і йти далі. 
Далі – тобто знову в басейн. Від бортика до бортика. Кілометр за кілометром. День за днем і рік за роком. Без права на лінощі й поганий настрій. А згори за тим, як Дарина могутньо розтинає водну гладінь, уважно стежить батько. Хоча ні, тут, у басейні, він не тато, він - суворий тренер.

- Інколи доводиться бути жорстоким, - зізнається Юрій Зєвін. – Потім думаю: що ж я роблю?! Це ж моя донька! Але іншого способу немає. Лише той, хто витримає фізично й морально, може стати чемпіоном.

Вона витримає! Зціпить зуби. І рушить далі. Від борту до борту. Від перемоги до перемоги.

Уже тепер її називають золотим майбутнім нашої країни. Спочатку Дарина легко збирала нагороди на українських змаганнях. Потім на першому ж у її житті європейському чемпіонаті побила рекорд, який до цього тримався 17 років! Наступні змагання – і знову вона найшвидша в Європі. А торік Дарина привезла золото з Перших Юнацьких Олімпійських Ігор, що відбувалися в Сингапурі!

У цієї ясноокої дівчини сталевий характер. У спорті в неї немає кумирів, Дарина рівняється лише на себе. Проте й вимагає від себе з лишком. Не скаржачись.

- Мені дали вибір: займатися спортом або чимось іншим, - каже вона. – Я обрала спорт. Зі всіма його принадами та недоліками.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Від бортика до бортика. Від перемоги до перемоги
Загрузка плеера


Нагороду вручають Лілія Подкопаєва та Ілля Авербух
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років