Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Настя Полєва

Дитяча мужність

Гордість країни 2009 року

Настя Полєва

У цієї 11-річної дівчинки – зовсім не дитяча мрія. Вона хоче не ляльку й не велосипед,  Настя мріє пройти по Хрещатику на підборах.

Її організм від народження не засвоює кальцію, крихкі кістки постійно ламалися і зросталися неправильно. Допомоги дівчинці не було звідки чекати: батьки здоров'ям доньки зовсім не переймалися. Кілька років тому їх позбавили батьківських прав. Опікункою Насті стала бабуся.

- Картаю себе, що не почала займатися здоров’ям онуки раніше, - зітхає Марія Франківна.
Промінець надії з’явився, коли Настіна бабуся прочитала в газеті про унікальну технологію для вирівнювання кінцівок, яку застосовує київський ортопед Віталій Векліч. І попросила у нього допомоги.
 
Лікар зробив диво. Після двох тяжких операцій на гомілках Настині ніжки вирівнялися, а сама вона стала вища на 12 сантиметрів! Біль, довгі тижні в лікарняні  Настя перенесла з мужністю. Вона навіть сама себе перев'язувала.

- Коли Настя після першої операції побачила, що апарат зафіксував кістки в правильному положенні, попросила: «Віднеси мене в сусідню палату - я покажу дітям, яка в мене тепер красива ніжка!» - згадує бабуся.
  
Виправлення гомілок – це лише перший етап. Нещодавно Насті зробили операцію на стегнах, а ще необхідно вирівняти кістки рук, які теж постраждали через генетичне захворювання, та подовжити ніжку. Бабуся дбайливо збирає гроші на нові операції (після публікації в «ФАКТАХ» гроші та ліки для дівчинки присилали зі всієї України). А Настя просто радіє тому, що тепер, не соромлячись, може носити сукню.

- Я терпітиму що завгодно, аби мої ніжки та ручки були рівними і красивими, - каже дівчинка. І малює на аркуші паперу струнку довгоногу дівчину – такою Настя мріє бути, коли виросте.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Її організм від народження не засвоює кальцію, крихкі кістки постійно ламалися і зросталися неправильно
Загрузка плеера


Нагороду Насті вручають Євгенія Гапчинська, Влад Яма
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років

Минет без презерватива - лучший гостинец для сослуживца на Новый год от куртизанокБелгорода http://belgorod.prostitutki.toys/sex-services/minet-bez-prezervativa/,следовательно не надо длить с обращением: блестящее здравие непосредственно тесно связано с плотским сладострастием. | Семейным парам от обворожительных милашекБийска http://biysk.prostitutki.toys/sex-services/semejnym-param/,и если вы потребуете эту услугу, то на третью одержите награду, ну и конечно акционное предложение в следующий раз. | Пипшоу от очаровательных давалочекАдлера http://adler.prostitutki.toys/sex-services/pipshou/,конечно же заставит прийти к согласию всякого клиента, как отлично можно расслабляться периодически со своими братанами на вечеринке.