Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Сергій Тимофєєв

Рідкісний талант

Гордість країни 2008 року

Сергій Тимофєєв

Цю нагороду циркові артисти порівнюють за престижністю з «Оскаром». Одна лише участь у Всесвітньому фестивалі «Цирк майбутнього» відкриває приголомшливі перспективи. А 20-річний Сергій торік привіз додому «золото».

- Звичайно, дуже хвилювався, - зізнається він. – Адже до цієї мети я йшов довгі роки.

Представники «Цирку майбутнього» помітили Сергія на концерті випускників Київської академії естрадно-циркового училища. Цей міжнародний фестиваль вважають законодавцем моди в цирковому мистецтві. Учасники конкурсу демонструють найавангардніші, найнезвичайніші та найризикованіші номери – які завтра або післязавтра стануть еталоном для циркових артистів усього світу.

- Цим «Цирк майбутнього» і відрізняється, що демонструє не просто класику - виходить жонглер, віджонглював і все, ви ні про що не думаєте. Цирк завтрашнього дня змушує замислитися під час номера про те, що буде, про те, що було… - так характеризує цей конкурс член журі «Цирку майбутнього», гендиректор «Цирку Кобзов» Микола Кобзов.

Трюки, які виконував на концерті випускників Сергій, вразили гостей із Парижа. Виступи Тимофєєва, справді, феноменально складні. Адже на створення унікальних номерів, у яких поєднана еквілібристика та неймовірна гнучкість, пішло 12 років напруженої праці: у циркову студію хлопчик із шахтарського міста Вугледара потрапив, коли йому було всього вісім… Строкатого вбрання із лелітками Сергій не визнає. Замість сценічного костюма – звичайна одежа: класичні штани, сорочка,

- Бо я хочу бути на сцені таким, який я в житті, - пояснює він. А ще Сергій хоче, щоб люди сприймали цирк не просто як шоу. Це мистецтво. Це світ, де артист розмовляє з глядачем особливою мовою – мовою тіла.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Він завоював циркового «Оскара»
Загрузка плеера


Нагороду вручає Тіна Кароль та Ростислав Карандєєв
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років