Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Надія Вербицька та Іван Сівак

Особисте досягнення

Гордість країни 2008 року

Надія Вербицька та Іван Сівак

Рука - в руці. Очі – в очі. Решта – не має значення. І лише трохи шкода, що не можна елегантно обійняти партнерку за тонку талію...

Вони зустрілися вже після того, як доля позбавила їх можливості ходити. З думкою: «Я більше ніколи…» кожен вчився жити сам. А потім познайомились у санаторії.

Сьогодні вони живуть у місті Нетішині на Хмельниччині. І тричі на тиждень їздять за 70 кілометрів від дому на репетиції. Спочатку танці були лише його захопленням.

- Якось Ваня запропонував: поїхали зі мною на тренування, подивишся, як я займаюся, - розповідає Надя. – Я приїхала лише подивитись, а потрапила... на власну репетицію.

Спочатку, зізнається Надія, вона трохи боялася. Здавалося не до снаги танцювати у візку, під перехресним вогнем глядацьких поглядів. Допомогли підтримка чоловіка і чуйність тренера. А перший успіх – четверте місце у Польщі на Чемпіонаті Європи – окрилив. З думкою про нові досягнення Іван удосконалював їхні візки (адже вітчизняні  - дуже важкі, а імпортні – дорогі). А Надя шила костюми для виступів. І ось вона - перемога: торік Іван та Надя двічі здобули золото. У березні привезли перемогу з Кубка світу, який проходив в Голландії, у жовтні виграли на Чемпіонаті світу в Білорусі. «Це щастя!» - зізнається подружжя. І лише трохи сумно через те, що не можна вийти на паркет без неповоротких візків.

- Мені не вистачає у танці близькості, - каже Іван. - Коли віденський вальс, коли партнерка біля партнера поруч, вони відчувають одне одного і танцюють – ось цього не вистачає.
 
Утім, є між ними інша близькість – та, що допомагає розуміти іншого з одного погляду, відчувати з одного дотику долоні. Ціну такої близькості Іван і Надія знають, як ніхто.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Вони не можуть ходити. Проте можуть танцювати!
Загрузка плеера


Нагороду вручають
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років