Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Юрій Войтюк Володимир Турський, Олег Полозюк

Сила духу

Гордість країни 2007 року

Юрій Войтюк Володимир Турський, Олег Полозюк

Кожного з них лихо підстерегло на злеті. Юрій Войтюк був завідувачем кафедри ботаніки, коли зненацька став стрімко втрачати зір. Володимир Турський осліп незабаром після закінчення юридичного факультету. А Олег Полозюк став кандидатом у майстри спорту з плавання, але… купаючись, невдало стрибнув у ставок і залишився прикутим до інвалідного візка.

Коли всі троє були повні сил і здоров’я, кожен об’їхав чимало країн. Але Індія - країна дива, де, як той казав, здійснюються найнеймовірніші бажання, залишалася для них недосяжною. І тоді вони вирішили: дві пари ніг та одна пара очей - цього досить, щоб дістатися ашрама - гігантського храму в Путта-Парті. Там, на високій скелястій горі, росте дерево бажань, де незліченні прочани залишають записки із найзаповітнішими мріями.

Вони здолали тяжкий шлях завдяки тому, що допомагали один одному. Олег описував друзям, що бачить, і спілкувався з індусами англійською. А Юрій із Володимиром котили інвалідний візок і несли речі. Разом подолали всі 240 сходинок, які вели до Дерева бажань…

Індійська святиня справді допомогла їм: чоловіки ще раз переконалися, що, незважаючи на лихо, яке ввійшло в їхнє життя, МОЖУТЬ - жити, радіти, допомагати іншим…

Життя триває! Олег став майстром спорту з плавання серед осіб із ураженим опертєво-руховим апаратом. Володимир обстоює у судах права інвалідів. Юрій готує викладачів для незрячих дітей.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Юрій Войтюк Володимир Турський, Олег Полозюк
Загрузка плеера


Нагороду вручають Ніна Карпачьова та Пан Раман
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років