Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Сергій Григорович

Досягнення усього життя

Гордість країни 2007 року

Сергій Григорович

Високоякісні комп’ютерні ігри, засновані на українській тематиці? Сергій Григорович довів - це можливо. Його «Козаки» і «STALKER» стали надзвичайно вдалими комерційними проектами. Одному з найуспішніших розробників комп’ютерних ігор у світі всього 29 років. Він рідко носить дорогі костюми, віддаючи перевагу джинсам, до всіх колег звертається на «ти», а по офісу пересувається на роликах. «Це заощаджує час», - пояснює сам Сергій.

Босові на роликах підлеглі давно вже не дивуються. Тим паче, що це не найнезвичніший вид його транспорту. Свого часу Сергій пересувався по офісу на «швидкісному» (як він сам жартує) інвалідному візку: беручи участь у мотогонках, Григорович зламав ногу, але й далі керував компанією.

Цей екстремал - один із наймолодших мільйонерів України. Він справді почав рано: у 13 років торгував комп’ютерними дисками, а в 16 уже створив власну компанію. Але такий високий статус не заважає Сергієві залишатися у душі мрійливим хлопчиськом.

«Якби у мене було мільярдів 50, я б узявся за створення штучної атмосфери на Марсі та колонізацію», - чи то жартома, чи то всерйоз каже Григорович.

І хто знає, у що могла би втілитись ця фантазія «великого хлопчика»? Адже в основі компанії бізнесмена Сергія Григоровича теж лежало його дитяче захоплення комп’ютерними іграми.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Дитяче захоплення зробило його мільйонером
Загрузка плеера


Нагороду вручають Раїса Богатирьова та Сергій Притула
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років