Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Інесса Посисень

Дитяча мужність

Гордість країни 2005 року

Інесса Посисень

Маленька Інеса з карпатського села Тухолька у свої 6 рочків наполегливо старається учитись усьому, що вміють робити звичайні дітки та дорослі. І їй справді багато вдається, попри те, що народилася без обох ручок.

Лікарі сумнівалися, чи проживе немовля хоча би день. 4 місяці її годували з піпетки. Лише у рік та 9 місяців Інеса сіла, а майже у 2,5 роки нарешті зробила перші кроки. Їй і зараз складно утримувати рівновагу, та, навіть, упавши, плаче вона рідко. Дівчинка знає, що мусить бути кращою та сильнішою за інших. posysen_1.jpg

Інеса вже читає і пише. Ця справжня маленька дама може навіть губки підфарбувати, вправно тримаючи помаду пальчиками ніжок. Допомагає удома бабусі. Наступного року збирається до 1-го класу. Не пішла цього вересня, бо ще від народження має серйозні вади нирок і сечового міхура.

Через це сильно страждає, інколи не спить по кілька ночей поспіль. В Україні дитину оперувати не відважилися. Проте лікарі кажуть, що мрія Інеси здійсненна. Коли виросте, після операцій з нарощування плечей їй зможуть зробити унікальні руки-протези. Це можливо за кордоном, і Інеса, та її родина вірять у щасливе майбутнє.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Маленька Інесса, навіть упавши, плаче рідко. Сльози потекли тільки тоді, як і цього року Святий Миколай так і не подарував їй ручки
Загрузка плеера


Нагороду вручає Руслана Лижичко
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років