Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Курсанти Харківської Юридичної Академії

Почуття обов'язку

Гордість країни 2005 року

Курсанти Харківської Юридичної Академії

КУРСАНТИ V-ГО КУРСУ ХАРКІВСЬКОЇ ЮРИДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

Саша Павлов - відмінник, спортсмен, поет і майстер на всі руки - закінчував V курс Харківської юридичної академії. Майбутнє здавалося прекрасним. І раптом у мить усе змінилося. У хлопця виявили пухлину мозку. Потрібна була негайна операція.

"Саша Павлов був на межі смерті, - розповів завідувач нейрохірургічного відділення Харківської клінічної лікарні Олександр Гаврюшин. - У нього виявили пухлину у задній черепній ямці. Операція була дуже складна, оскільки пухлина проросла у стовбур головного мозку".

Наслідок таких хірургічних втручань передбачити складно: навіть якщо операція минає успішно, можливі важкі порушення роботи головного мозку.

На реабілітаційний курс, було потрібно не менше сорока тисяч гривень. Таких грошей у сім'ї Павлових ніколи не бачили. І тут на допомогу прийшли синові однокурсники.

"Від ІІІ курсу, ми відкладали з кожної стипендії гроші на випускний вечір, - розповідають курсанти. - У банку назбиралося майже 45 тисяч гривень. Цієї суми якраз вистачало на лікування Саші".

Щоб не "тиснути" на хлопців, начальник курсу Ігор Гуськов з актового залу, де відбувалися збори, вийшов. Але обговорення тривало не більше двох хвилин - усі 95 курсантів одностайно віддали накопичені гроші для порятунку життя Олександра Павлова. Проблемо з ліками була вирішена.

А випускний вечір, яким хлопці пожертвували заради друга, був дуже навіть вдалим. І головними дійовими особами на ньому стали Сашко Павлов та його наречена.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Вирішили одноголосно: всі гроші віддати на операцію Сашкові
Загрузка плеера


Нагороду вручає Олександр Швець
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років