Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Іван Бугера

Видатні приклади відваги

Гордість країни 2004 року

Іван Бугера

Сівши за кермо некерованого автобуса, Іван урятував життя 20 людей...

Для 20 студентів Тернопільської медакадемії ранок розпочався як завжди. Біля профілакторію на них чекав автобус, щоб відвезти на пари. Знаючи надійну вдачу водія, студенти спокійно дрімали. їх розбудив несподіваний гучний звук та крик однієї із дівчат. Катя, єдина, побачила, як упав на долівку їхній водій.

Автобус саме мчав однією із центральних вулиць Тернополя. На усій швидкості він вискочив на зустрічну смугу. Напроти їхали Жигулі, праворуч стояв тролейбус. Студент-медик 3-го курсу Іван Бугера скочив до керма. Паніки не було. Дівчата, побачивши, що Іван веде автобус, заходилися надавати першу допомогу водієві.

Тим часом Іван рятував усіх, намагаючись якнайшвидше загальмувати. На щастя, ліворуч трапилася вуличка, до якої він І скерував автобуса.

Зупинивши машину, із дівчатами витягнув водія просто на траву. А тоді робив йому непрямий масаж серця, аж поки не приїхала "швидка". Та, попри те, що студенти-медики зробили усе від них залежне, повернути чоловіка до життя не вдалося.

Іван Бугера, який урятував усіх, героєм себе не вважає. І хоча інших машин, окрім легкових, ніколи не водив, упевнений, що у випадку з некерованим автобусом діяв хай інтуїтивно, але правильно.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Сівши за кермо некерованого автобуса, Іван урятував життя 20 людей...
Загрузка плеера


Нагороду вручають Катерина Краснова та Михайло Родуцький
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років