Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Валентин Ситников

Особисте досягнення

Гордість країни 2004 року

Валентин Ситников

Історія життя, як дивовижний приклад працьовитості і життєлюбства...

Через дитячі "пустощі" Валентин Ситников із Маріуполя у 9 років утратив обидві руки. Тоді хлопець злякався лише одного, що у другий клас його вже не візьмуть. Заспокоїла і допомогла вчителька. Вона усіляко навчало його писати: пробували вставляти ручку у культю чи тримати її зубами. Останній спосіб виявився найбільш прийнятним.

За освітою Валентин Ситников - технік-будівельник. Однак на роботу за фахом його не брали. Довелося працювати сторожем. На початку 90-х Валентин отримав город. Члени садово-городнього кооперативу запропонували йому головувати. Тепер він очолює аж ШІСТЬ таких об'єднань.

Щодня - постійні клопоти: благоустрій, податкова, довідки та рахунки. Добре, що замолоду навчився керувати машиною, тепер встигає усюди.
Робота у власному господарстві для Валентина Дмитровича - друга, після головування, справа. Сад, город, худоба - уся чоловіча робота на ньому. Каже, окрім задоволення - прямо вигода. Фрукти, овочі м'ясо, молоко - власні. Поміж буденних турбот, полюбляє поплавати. Робить це майстерно. Кілька разів, навіть, рятував із води дітей.

За Валентиновим зізнанням, його молодість була бурхливою, а одруження - романтичним. Тепер - усе як у всіх. Життя, як-то кажуть вдалося.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Історія життя, як дивовижний приклад працьовитості і життєлюбства...
Загрузка плеера


Нагороду вручають Віктор Смирнов та Тамара Гвердцителі
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років