Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Сергій Зяхор

Видатні приклади відваги

Гордість країни 2004 року

Сергій Зяхор

Повертаючись після роботи додому, київський пожежник урятував людину, яка впала на рейки метро. Поки чергові та міліція намагалися зупинити потяг, Сергій стрибнув униз та виніс постраждалого у безпечну зону.

Того дня, черговий у міністерстві з надзвичайних ситуацій у Києві Сергій Зяхор повертався додому на метро після добового чергування. На станції "Позняки" він побачив скупчення людей на пероні. Вони були схвильовані, щось голосно вигукували та вказували руками кудись униз.

Підійшовши ближче, Сергій помітив чоловіка, який лежав на рейках. Той був у шоку, з розбитим обличчям і взагалі не міг зрозуміти, що відбувається. Люди з перону кричали, щоб чоловік не рухався, давали поради, адже електрична напруга контактної рейки метрополітену досягає 830 вольт - смертельна небезпека.

Було чутно, що наближається поїзд. Тоді Сергій Зяхор передав свої речі працівникові міліції та зістрибнув униз. Рятувальник із досвідом, він знав, як безпечно вивести людину на перон то надати їй першу допомогу до прибуття лікарів "швидкої". Постраждалого врятовано.

Сам Сергій не вважає себе за героя, а каже, що на його місці так учинив би кожен.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Повертаючись після роботи додому, київський пожежник урятував людину, яка впала на рейки метро.
Загрузка плеера


Нагороду вручають Анатолій Косар та Олександр Швець
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років