Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Олексій Медведєв та Данило Клинков

Дитяча мужність

Гордість країни 2004 року

Олексій Медведєв та Данило Клинков

Цього літа семикласники Олексій Медведев та Данило Клинков із села Ароматне Бахчисарайського району врятували дівчинку, яка тонула.

День був спекотним. Дітлахи з Ароматного пішли за село купатися у ставку. Дев'ятирічна Інна Карапетьян із подругою Сашею трималися берега, але дно водойми виявилося підступним. Неподалік плавали Олексій та Данило, і, коли Інна почала тонути, кинулися їй на допомогу.

Хлопці кажуть, що дівчинка було непритомна і вже не дихала. Рятувати її зважився Олексій. Неподалік в очереті сидів дорослий рибалка, однак на прохання дітей допомогти відмахнувся - самі давайте раду.

Якби не бабуся врятованої Інни, про героїчний вчинок Олексія та Данила ніхто б і не дізнався. Друзі про це нікому не розповідали - мовляв, нічого особливого. А торік із того ж ставка Олексій витяг свого молодшого брата. Тепер вагається ким стати -футболістом чи професійним рятувальником.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Семикласники Олексій Медведев та Данило Клинков із села Ароматне Бахчисарайського району врятували дівчинку, яка тонула.
Загрузка плеера


Нагороду вручають Дмитро Харат'ян та Оксана Байрак
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років