Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Леонід Іщик

Особисте досягнення

Гордість країни 2004 року

Леонід Іщик

Леонід Іщик осліп у той день, коли народився. Це не зламало ЧОЛОВІКА. Він став учителем...

Леонід Іщик осліп у той день, коли народився. Навчався у спецшколах Мукачевого та Львова. Там виявив хист до історії, педагоги радили продовжити навчання. Успішний вступ до Луцького педінституту - і диплом викладача історії у кишені. Місця учителя у рідному селі не було, І Леонідові запропонували посаду музкерівника у дитсадку. Добре, що паралельно із середньою школою він закінчив музичну.

Діти ставляться до свого 30-річного вихователя дуже добре. Коли він приходить у групу, малюки самі несуть йому стільчика, ведуть за руку і допомагають сісти. Разом із Леонідом вони співають, танцюють, читають вірші.

Єдиного у садочку чоловіка любить та поважає увесь жіночий колектив. За відданість роботі, самостійність і добру вдачу. А колеги-жінки роблять порівняння не на користь власних зрячих чоловіків.

Леонід Іщик і по господарству порається вправно, хоча працює на двох роботах. Окрім іншого, він навчає мові Брайля та історії сліпих дітей у райцентрі. Одна з небагатьох проблем Леоніда - нестача педагогічної то музичної літератури для незрячих. Допомагають рідні та колеги - потрібне читають уголос. Нещодавно панові Іщику запропонували місце вчителя історії у школі, та він відмовився - не хоче залишати малюків.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Він осліп у той день, коли народився. Це не зламало ЧОЛОВІКА. Він став учителем...
Загрузка плеера


Нагороду вручають Ніна Матвієнко та Дмитро Гордон
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років