Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Жерлін Ндуді

Особисте досягнення

Гордість країни 2003 року

Жерлін Ндуді

За кілька хвилин до виступу юний танцівник Жерлін Ндудізненацька зізнався: "Я не зможу станцювати".


До Вадима Пісарєва Жерлін Ндуді потрапив у десять років. Хлопчика привела туди тітка, із якою він жив після загибелі матері. У хореографічній школі Жерлін по-справжньому захопився балетом. За словами Пісарєва, дані у хлопчика були посередніми, але, завдяки завзятості і фанатизму, він домігся успіху. Зараз Ндуді – лауреат балетних конкурсів, учасник фестивалю «Зірки світового балету».


Він став першим українцем-учасником та переможцем конкурсу "Eurovision Young Dancers -2003". Змагався у номінації "класична хореографія". Готував його особисто Пісарєв. "Вадим Якович сам "проходив" зі мною всі номери, - розповідає Жерлін. - А перед найважливішим виступом навіть дав мені свого золотого хрестика. На щастя".

Конкурс відбувався в Амстердамі з 29 червня по 4 липня 2003 року. За кілька хвилин до виходу на сцену у фіналі юний танцівник раптом зізнався своєму вчителеві: "Я не зможу станцювати".

Тоді Пісарєв міцно обійняв Жерліна і сказав: "Відчуй, як я забираю твоє хвилювання собі. А ти танцюй". І хлопець станцював. Як стверджують критики, рівних йому за майстерністю та підготовкою на конкурсі не було.


16-річний Жерлін Ндуді виконав варіації з балету Ц. Пуньї "Діана та Актіон" та варіації з балету А.Адана "Корсар". Юний танцівник не зробив жодної помилки. Сам він не повірив у перемогу, навіть почувши оцінки журі.

Жерлін Ндуді одержав 934 бали з 1000 можливих. Призерові вручили пам'ятну медаль і пообіцяли стипендію для навчання у будь-якій балетній школі світу.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

За кілька хвилин до виступу юний танцівник Жерлін Ндуді зненацька зізнався:
Загрузка плеера


Нагороду вручає Лілія Подкопаєва
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років