Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Володимир Бортничук

Видатні приклади відваги

Гордість країни 2003 року

Володимир Бортничук

Діти, Павло та Вадим, не помітили обірваного дроту високої напруги. Молодший Вадим на нього наступив...

Недільного літнього дня п'ятирічний Вадим та семирічний Павло Андросюки неподалік дому пасли гусей. Вони не помітили на дорозі обірваного дроту високої напруги. І молодший Вадим наступив на нього.

Павлик, побачивши, як брата підкинуло, із криком помчав додому та розповів дорослим, що того убило струмом. У паніці мати й бабуся кинулися до сусіда Володимира Бортничука. Іще на бігу Володимир заходився роздавати чіткі вказівки, як
ізолювати дріт, що лежав на дитині. Налякана мати (звідки й сили узялися) дорогою відірвала дошку від паркана. Саме нею Бортничук підчепив дріт і скинув з дитини, але скручений, той спружинив і вдарив самого Володимира. Удар був такий, що чоловік, пролетівши кілька метрів, знепритомнів.

Поки він залишався без свідомості, лінію вдалося знеструмити. А мати увесь цей час намагалася реанімувати сина. Утім, маленький Вадим не подавав жодних ознак життя. На щастя, Володимир Бортничук швидко прийшов до тями і почав робити хлопчикові штучне дихання.

Зусилля Володимира виявилися вдалими. Зараз Вадим здоровий та успішно навчається у першому класі. Про страшний випадок нагадують лише глибокі шрами на руках та ногах.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Діти, Павло та Вадим, не помітили обірваного дроту високої напруги. Молодший Вадим на нього наступив...
Загрузка плеера


Нагороду вручає Леонід Каденюк
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років