Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Ольга Неня

Чоловічий вчинок

Гордість країни 2003 року

Ольга Неня

Неня стала мамою для 25 дітей. Вона не ділить їх на рідних та всиновлених.

У сумчанки Ольги Михайлівни промовисте прізвище - Неня. Після тридцяти років праці на хімзаводі енергійна жінка стала "професійною" мамою. До чотирьох власних дітей у її будинку один за одним приєдналися малюки різного віку та різного кольору шкіри. Ольга, об'їхавши пів країни, шукала їх по дитбудинках.

На запитання, навіщо їй так багато дітей, відповідає: "Я вважаю, що це сором для України, коли стільки малюків без батьківського нагляду і ласки перебувають у закладах для сиріт".

У цій родині - 25 братів та сестер. Коли вся малеча збирається разом, чималий, на перший погляд, триповерховий будинок видається крихітним.


Старші діти уже виросли і створили власні сім'ї. Тепер поратися по господарству й доглядати менших Нені допомагає 16-річна донька, названа, як і мама, Ольгою. Зранку перед заняттями у школі дівчина готує страви на весь день. Лише борщу варить двовідерну каструлю. Каже, що робить це залюбки - має перед очима мамин приклад. Ольга-молодша зізнається, що теж хоче мати дітей, може, щоправда, не так багато. Вона впевнена, що буде доброю мамою, бо вже навчилася всього, що слід.

nenya_2.jpg

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Неня стала мамою для 25 дітей. Вона не ділить їх на рідних та всиновлених.
Загрузка плеера


Нагороду вручає Клара Новікова
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років