Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Олена Чинка

Особисте досягнення

Гордість країни 2003 року

Олена Чинка

Олена Чинка залишилася без ніг. Але не зламалася...

Олена з дитинства захоплювалася танцями, займалася гімнастикою та аеробікою. Мріяла стати акторкою, навіть знялася у фільмі Григорія Кохана "Страчені світанки". Одразу після закінчення школи створила хореографічну студію для дітей.

Дівчина намагалася вступити до театрального інституту, однак їй не таланило. У 98-му році Олена все-таки стала студенткою режисерського факультету. А після виснажливих іспитів поїхала до моря. Повертаючись додому, дівчина на одній зі станцій вийшла на перон. Коли ж поїзд несподівано рушив, намагалася на ходу заскочити у вагон. Ноги зісковзнули і потрапили просто під колеса. Так у 23 роки Олена Чинка залишилася без ніг. Але не зламалася.

Після трагедії її підтримали друзі. Домовилися в інституті про академвідпустку. Навіть на лікарняному ліжку Олена займалася спортом. Та коли навчилася ходити на протезах, її чекав іще один удар - ректор заявив, що доведеться знову складати вступні іспити. Тоді дівчина й вирішила, що, попри мрію дитинства, не навчатиметься у цьому вузі. Вважає, що саме той момент став переломним, і вона вирішила підкорити увесь світ.

У 2000 році Олена вступила до університету "Україна" на факультет журналістики. Навчилася керувати машиною. Сьогодні 27-річна Олена Чинка живе надзвичайно активно. Навчається, займається з дітьми у власній хореографічній студії.  А ще - готує танцювальний номер для себе.

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Олена Чинка залишилася без ніг. Але не зламалася...
Загрузка плеера


Нагороду вручає Святослав Вакарчук
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років