Карта сайта Главная страница Контакты

Газета “Факти” про претендентів

Віталій Кличко: "У нашій країні герої, як правило, не ходять по червоних доріжках - вони просто роблять свою справу" Віталій Кличко: "У нашій країні герої, як правило, не ходять по червоних доріжках - вони просто роблять свою справу"
13.04.2012 13:37:06

Сьогодні о 21.50 "Новий канал" покаже урочисту церемонію нагородження переможців всенародної акції "Гордість країни"
 Коли 85-річної Владілене Кокін з міста Жовті Води (яка після виходу на пенсію зайнялася бігом, та так, що безупинно ставить рекорди і виграє забіги) пообіцяли квиток на відкриття Євро-2012, ведучий церемонії Олександр Богуцький не втримався від жарту: "Давайте краще випустимо Владілену Яківну на полі. Тоді з'явиться хоча б якась надія на те, що наша збірна переможе ". "Я впевнена: старості немає", - ці слова "дорослої" спортсменки врізалися в пам'ять багатьом з тих, хто був присутній у залі Національної опери України, де на минулому тижні вшановували переможців акції "Гордість країни" - проекту Фонду Віктора Пінчука, який реалізується в партнерстві з телекомпаній "Новий канал" та газетою «Факти».
 
 Сьогодні ввечері вся країна зможе подивитися на людей, які отримали це звання. На сцену піднімалися прості українці, багато з них з маленьких сіл та невеликих міст. Телесюжети, зняті організаторами про їх життя або вчинок, який можна називати геройським, красномовно свідчать, чому саме цю людину нагороджують. Свої голови перед справжніми героями схиляли найвідоміші в нашій країні люди: політики, артисти, спортсмени. "Герої цієї акції роблять найважливіше - показують приклад, як потрібно жити всім нам", - сказав восьмирічному хлопчику з Черкаської області міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.
 
 З усіма десятьма переможцями акції наші читачі знайомі не з чуток - протягом 2011 року в "ФАКТАХ" виходили публікації про кожне з них. Список номінантів був розміщений на сайті акції gordist.org, і всі бажаючі могли проголосувати за найсильнішу на їхню думку історію. Так визначався переможець у номінації "Народний герой". У нинішньому році це звання отримала родина Ісаєвих з Донецька, яка взяла на виховання сімох ВІЛ-інфікованих дітей, від яких відмовилися батьки. Цим шляхетним людям стоячи аплодували прем'єр-міністр Микола Азаров і радник Президента Ганна Герман, народний депутат Арсеній Яценюк і міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко та голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Своє замилування героями акції висловили популярні виконавці Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Віра Брежнєва, Лев Лещенко. Окрасою свята стали виступи учасників численних талант-шоу телевізійного каналу СТБ.
 
 Спілкуючись з переможцями акції, бізнесмен, засновник премії "Гордість країни" Віктор Пінчук сказав: "Ми провели нашу щорічну церемонію вже в дев'ятий раз. І головне в ній - не престижна премія і не яскраве уявлення. Ми хочемо, щоб всі українці побачили найкраще, що є в нашому "золотому людському запасі". Ми хочемо, щоб країна не просто знала імена героїв, а надихалася їх подвигом, гордістю за них. Тому що гордість робить сильнішими ".
 
  Дев'яту церемонію нагородження переможців акції "Гордість країни" дивіться сьогодні о 21.50 на "Новому каналі".
 

  До списку Наступна >>  


Голосуй!

Лауреати минулих років