Карта сайта Главная страница Контакты

Газета “Факти” про претендентів

Відбулася дев'ята церемонія нагородження "Гордість країни" Відбулася дев'ята церемонія нагородження "Гордість країни"
06.04.2012 20:45:47

На сцену Національної опери України піднялися люди, які вчинили в 2011 році дивовижні вчинки, гідні звання Гордість країни. Телевізійну версію церемонії можна буде подивитися в ефірі Нового каналу квітня в 21.50 

Тридцять дев'ять дніпропетровських діточок третіх-четвертих класів преміювали поїздкою на острів Хортицю. Для учнів це був справжній подарунок. Вони радісно розсілися в автобусі і вирушили в дорогу. Вже на трасі сталося нещастя: через лопнув колеса автобус вилетів у кювет і перекинувся на дах. Практично жоден (!) З проїжджаючих повз водіїв не зміг не зупинитися. Кожен хапав аптечку зі свого автомобіля і втік до автобуса, щоб допомогти дітям вибратися з спотвореної машини, надати їм допомогу. Переляканих школярів забирали в свої легковика незнайомі люди і везли до найближчої лікарні або, зателефонувавши з батьками, доставляли додому.
 На жаль, прикметою нинішнього часу стало байдужість до чужої біди, небажання вирішувати чиїсь проблеми, витрачати свій час на незнайомих людей, - зазначив популярний співак Святослав Вакарчук під час засідання громадської ради всеукраїнської премії Гордість країни - проекту Фонду Віктора Пінчука, який реалізується у партнерстві з телекомпанією Новий канал і редакцією газети ФАКТИ - Тим більше цінний цей приклад. Тороп по своїх справах водії не проїхали повз, знявши розбитий автобус на відеокамеру мобільного телефону, щоб потім викласти в інтернет, а побігли надавати допомогу. На щастя, у цій страшній аварії ніхто не загинув. Я уявляю радість батьків, які, перебуваючи далеко від місця події, відчували турботу про своїх чад, знали, що вони неушкоджені, що їх везуть додому небайдужі люди. Для мене як для громадянина України важливо знати: в разі біди знайдеться той, хто простягне руку, підставить плече. І дуже здорово, що про таких людей розповідають статті газети ФАКТИ репортажі Нового каналу, що під час акції Гордість країни їм аплодують найвідоміші особистості нашої країни.   У дев'ятий раз відбулася церемонія нагородження. Вже більше ста українців отримали премію з рук відомих політиків, спортсменів, артистів. І в цьому році переможців чекали сюрпризи і приємні зустрічі, які підготували організатори.

  << Попередня До списку Наступна >>  


Голосуй!

Лауреати минулих років