Карта сайта Главная страница Контакты

Організатори

Фонд Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука - незалежна приватна міжнародна благодійна організація, що базується в Україні. Фонд був створений в 2006 році бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Його метою є надання новим поколінням можливості стати творцями майбутніх змін. Для її реалізації розробляються проекти та будуються партнерства, як в самій Україні, так і поза її межами. Фонд інвестує у трьох основних напрямках:

  • інвестиції у людину, аби примножити людський капітал;
  • інвестиції у суспільство, аби покращити рівень соціальної взаємодії;
  • інвестиції у світ, аби сприяти поглибленню всесвітньої інтеграції.

Серед найбільш масштабних проектів фонду – програма допомоги новонародженим «Колиски надії», загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA», центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre, міжнародна мережа YES (Ялтинська європейська стратегія) з підтримки євроінтеграційних спрямованостей України.

Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського форуму грантодавців, партнером Ялтинської європейської стратегії, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона та іншими неурядовими організаціями.

Телеканал СТБ

СТБ Вперше вийшов в ефір 2 червня 1997 року. 

Сьогодні в зоні впевненого прийому сигналу СТБ знаходиться 98% території України. Телеканал транслюється у всіх населених пунктах з населенням понад 50 000 жителів. 

За даними першої половини сезону 2012/2013 року (вересень-грудень 2012) частка каналу у порівнянні з тим же періодом 2011/2012 року (вересень-грудень 2011) збільшилася на 3,2% і склала 12,9 пунктів (по аудиторії 14 - 49 в містах 50 тис. +). 

Найпопулярніші проекти телеканалу СТБ: «Україна має талант!», «Танцюють всі!», «Х-фактор», «Битва екстрасенсів», «Холостяк», «Зважені та щасливі», «МастерШеф», «Фермер шукає дружину», а також незмінні «Вікна-Новини».

ФАКТЫ

ФАКТЫ – найбільш популярна щоденна газета України. Видається з 1997 року, виходить п’ять разів на тиждень російською мовою. Тираж поширюється на всій території України. Головний редактор – відомий український журналіст Олександр Швець.

В кожному номері газети "ФАКТЫ" можна знайти невигадані захоплюючі історії про людей, які проявили себе у надзвичайних ситуаціях як справжні герої. Журналісти видання не тільки оперативно розповідають про пов'язані з ними події, але й разом із мільйонами читачів відстежують долі своїх героїв. Такі публікації відзначаються спеціальною позначкою "Гордість країни". Саме за статтями газети "ФАКТЫ" у подальшому і формуються списки номінантів акції.Голосуй!

Лауреати минулих років